Platební a dodací podmínky

 

Dodávky předmětu plnění (objednaného zboží) budou dle dostupnosti produktů a provozních možností prodávajícího realizovány v co nejkratším termínu, obvykle do 2–7 pracovních dnů od závazného potvrzení objednávky (uvedeno u každého zboží), ve výjimečných případech může být dodací lhůta delší, po domluvě s kupujícím. Místo odběru je stanoveno na základě objednávky kupujícího. Na přání zákazníka může být zboží doručeno ve večrních hodinách. Toto musí být připsáno do objednávky nebo dohodnuto telefonicky (tel.: 313 033 170 nebo 603 474 299) nebo e-mailem na: obchod@lescr.cz. Za splnění dodávky se považuje dodání předmětu plnění na uvedené místo. Součástí dodávky není instalace předmětu plnění.

Dopravu na adresu určení zajišťuje prodávající. Zásilka se zbožím vždy obsahuje daňový doklad, návod na používání výrobku. Dodání zboží zajišťujeme pouze po České republice. Náklady na dopravu zboží rozlišujeme podle váhy objednávky.

Při doručování přípravků na ochranu rostlin v době mrazů, bude prodávajcí čekat s doručením na dny  s celodenní  teplotou nad bodem mrazu. Hrozí poškození zboží!

Cena dopravy na jednu objednávku do 30 kg (Toptrans, PPL) je pro rok 2017 stanovena na 150,- Kč s DPH, pro objednávku nad 30 kg (Toptrans) je cena 250 Kč s DPH. Cena doběrečného je pro tento rok stanovena na 60,50 Kč s DPH. Ceny dopravy jsou stanoveny dle ceníku přepravní společnosti.

Při předplatbě na účet prodávajícího je zboží odesláno ihned po připsání částky na náš účet, nebo po doručení kopie platebního příkazu na e-mail: andronikova@lescr.cz, nebo na naši adresu (viz. výše). V tomto případě je

číslo účtu: GE Money Bank č.ú.: 1382503504/0600

variabilní symbol: číslo objednávky